офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПРОХОДЯТЬ ДВА ПРЕСТИЖНИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТУРНІРИ

Чемпіонат України з військово-прикладного семиборства та Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді упродовж п’яти днів триватимуть на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні. Участь в урочистому відкритті змагань взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

У першостях змагатимуться 16 команд (близько 150 учасників) з різних куточків України: збірні Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей. Волинь представлена двома командами обласного військового ліцею та вихованцями Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, а також командою Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Через військові дії ці заклади знайшли прихисток на Волині.

Напружена боротьба триватиме із семи видів спорту: плавання, бігу на 100 метрів, метання гранати, бігу на 3000 м, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині та подолання смуги перешкод. Переможців визначатимуть у командному та особистому заліках.

Директор Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк зауважив, що Волинь 6 років поспіль була тріумфатором цих турнірів.

«Гарантую і обіцяю справедливу спортивну боротьбу і вірю в те, що ці змагання стануть черговим кроком до вдосконалення не лише спортивної, а й військової майстерності учасників. Нехай переможе той, хто сьогодні найсильніший», – наголосив він.

З нагоди старту турнірів учасників та організаторів привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він переказав вітання від депутатів та голови Волиньради Григорія Недопада.

«Нинішні змагання – це ще один крок для кожного із вас, аби стати фізично загартованішими, щоб у будь-який момент бути готовими захищати свою країну. Ви – майбутні українські воїни – нащадки козаків. Вам до снаги бути надзвичайно сильними та мужніми, щоб більше ніколи і нікому не захотілось перевірити нас на міцність та вміння захищати свої кордони і територіальну цілісність. Тож проявіть на цих змаганнях свої найкращі якості та вміння. І пам’ятайте, що на сильну Україну більше ніхто не посягне, а сильною її можете зробити саме ви- справжні українці та патріоти. Бажаю вам успіхів на спортивних майданчиках, а нашим захисникам – перемог на фронтах, адже це саме те, чим ми сьогодні живемо і заради чого проводяться нинішні змагання», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*