офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПЛАНУЮТЬ ПОСИЛИТИ РОЗВИТОК КІЛЬКОХ ВИДІВ БОРОТЬБИ

Узгодити це питання із місцевою владою на Волинь прибули керівники Асоціації спортивної боротьби України – її президент Юрій Копитко та перший віцепрезидент, народний депутат Едуард Прощук.

Зустріч відбулася за участі першого заступника голови Волиньради Юрія Поліщука, заступника голови ОВА Юрія Гупала, очільника Луцької РВА Анатолія Костика, директора обласної школи вищої спортивної майстерності Андрія Авраменка, керівника профільного департаменту облвійськадміністрації Олександра Хвіщука та глави обласної Асоціації спортивної боротьби Ільгара Гасимова.

Юрій Копитко зазначив, що Асоціація зі спортивної боротьби – одна з найуспішніших в Україні, зокрема, її спортсмени завоювали 4 з 19 українських медалей на останній Олімпіаді. «Ми прагнемо, щоб у кожній області було представництво, яке розвиватиме цей спорт. Хочемо обговорити можливість створення на Волині нових відділень з жіночої, вільної та греко-римської боротьби. Знаємо, що в області є дуже перспективні спортсмени», – зауважив президент асоціації. Його заступник Едуард Прощук додав, що з цією метою асоціація готова надавати фінансову підтримку та допомогу з обладнанням.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук розповів, що на Волині є спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби, також секції зі згаданих видів спорту діють і в інших ДЮСШ та їхніх відділеннях. «Щоправда, існують труднощі з тим, аби втримати в області виплеканих і підготовлених тут спортсменів. Адже відсутність у нас тренувальної бази з вільної боротьби є причиною того, що наші перспективні атлети виступають за інші регіони», – зазначив посадовець. Він також зауважив, що обираючи спортивний заклад для створення такої тренувальної бази, найперше варто орієнтуватися на кадровий потенціал.

Тож сторони погодилися, що рішення буде прийнято після того, як керівники асоціації оглянуть місцеву спортивну базу та зустрінуться з тренерами та спортсменами. Також досягнуто домовленості, що один із Чемпіонатів України зі спортивної боротьби буде проведено на Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*