офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПІДНЯЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРАПОР

З нагоди відкриття ІІІ Європейських ігор, які розпочинаються сьогодні в польському Кракові, відбулась церемонія підняття Олімпійського прапора.

У дійстві взяли участь голова обласної ради, очільник відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Григорій Недопад, а також учасниця Олімпійських ігор, легкоатлетка Марія Сахарук та учасники Паралімпійських ігор, біатлоністи Ігор Литвиненко і Юрій Костюк.

Право підняти Прапор Національного олімпійського комітету України надали Марії Сахарук – майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці ХХХІІ Олімпійських ігор.

«Переконаний: наші спортсмени гідно представлять Україну і Волинь на Європейських іграх та повернуться із заслуженими медалями, – зазначив Григорій Недопад. – Найприємніше те, що участь у змаганнях візьмуть багато волинян. То ж я переконаний, що ми здобудемо перемогу і на Олімпійських полях, і на полі бою».

Він наголосив, що на змаганнях не буде спортсменів з росії та білорусі – Уряд Польщі заборонив відвідувати Ігри через вторгнення росії в Україну. На турнірі в Кракові Волинь представлятимуть легкоатлети Владислав Малихін, Данило Даниленко, Еріка Костриця, у змаганнях з веслування на байдарках і каное – Марія Повх та Андрій Рибачок, у велоспорті – Яна Беломоїна, а у боксі – Тетяна Коб.

Варто зазначити, що ІІІ Європейських іграх очікується участь спортсменів із 48 країн. На всіх змаганнях з олімпійських видів спорту, які відбудуться на Європейських іграх 2023 року, проходитиме кваліфікація на літні Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*