офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПЕРЕБУВАЄ ПРЕЗИДЕНТ НОКУ, МІНІСТР МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дводенний робочий візит президента Національного Олімпійського комітету України, Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта розпочався із офіційної зустрічі з очільниками області та керівним складом Волинського регіонального відділення НОК України.

Участь у заході взяли голова Волиньради, керівник обласного відділення НОКУ Григорій Недопад і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, начальник ОВА Юрій Погуляйко та його заступник Юрій Гупало, Луцький міський голова Ігор Поліщук, перший заступник голови регіонального відділення НОКУ, очільник профільної комісії, депутат облради Віктор Галан-Влащук та відповідальний секретар Волинського осередку НОК Олександр Хриплюк.

Учасники зустрічі обговорили нагальні питання розвитку олімпійського руху та спорту на Волині, а також підготовку спортсменів до участі у майбутніх літніх Олімпійських іграх, що відбудуться у 2024 році в Парижі.

Президент НОК України, профільний міністр Вадим Гутцайт також закликав представників влади області у час великої війни особливо дбати про розвиток об’єктів спортивної інфраструктури регіону, а також підтримувати тренерів та спортсменів. «За час війни ми уже втратили сотню дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Загалом 95 спортивних об’єктів повністю зруйновано, 344 зазнали часткових руйнувань. Тому, я закликаю усіх вас підтримувати наявну в області спортивну матеріально-технічну базу у належному стані. Вкрай важливо також докласти максимум зусиль для належного забезпечення та заохочення досвідчених тренерів, які працюють із дітьми, а також перспективних та титулованих спортсменів регіону», – наголосив він.

Голова обласної ради, керівник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад, подякував Вадиму Гутцайту за прийняте запрошення відвідати Волинь та увагу до розвитку спорту в регіоні.

«Без сумніву, Волинь – спортивна. Сподіваюсь, що увага до нашого регіону буде постійною, щоб у нас і надалі розвивались олімпійські види спорту, поширювався олімпійський рух, а ті спортивні об’єкти, які очікують на завершення будівництва, все ж були у перспективі завершені. Не зважаючи на складні виклики сьогодення, я переконаний, що велика кількість волинських спортсменів здобуде олімпійські ліцензії для участі у літній Олімпіаді в Парижі», – зауважив він.

У планах візиту Вадима Гутцайта також участь в Олімпійському уроці, відкритті фестивалю з художньої гімнастики «Олімпійські грації», спілкування з учнями та провідними спортсменами Західного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики. Окрім того, він ознайомиться з матеріально-технічною базою Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні, стадіону «Авангард», спортивних комплексів Федерацій спортивних товариств «Динамо» та «Колос».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*