офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

На базі фахового коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ ім. Лесі Українки стартувала ХVІ Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки». Участь у відкритті форуму взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Свої дослідницькі праці подали більше 120 студентів з Волині, Львівщини, Черкащини, Франківщини Тернопілля, Рівненщини, а також молоді науковці спілки шкіл економічних та мундирових з польського Хелма. Оцінюватимуть роботи за напрямами: гуманітарні науки; соціальні науки, право та міжнародні відносини; управління та адміністрування; товарознавство і логістика; природничі й прикладні науки, громадське здоров’я та безпека; виробництво, харчові технології і сфера обслуговування.

Директор коледжу Станіслав Щерблюк розповів, що ні пандемія, ні військові дії не стали на заваді традиційного форму, його проводять в онлайн форматі. «Наша конференція вже має свою 16-тирічну історію, щороку долучається усе більше учасників. Студенти та їх наставники, які окрім навчання займаються творчою роботою, науковим пошуком, тим самим спряють наближенню української перемоги», – підкреслив він.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук переказав вітання учасникам та організаторам конференції від депутатів та очільника Волиньради Григорія Недопада, а також побажав усім плідної і результативної роботи. «Обласна рада не випадково є співорганізатором цієї конференції, бо активна і освічена молодь – це майбутнє держави. Високотехнологічні та наукоємні галузі пріоритет у розвитку країни. І я переконаний, що пов’язавши своє життя із наукою, ви неодмінно зробите свій внесок в розбудову економіки, гуманітарної сфери та інших галузей. Зичу усім учасникам конференції успіху, нехай найкращі роботи переростуть у потужні наукові дисертації. Дуже приємно те, що конференція отримала статус міжнародної, адже серед її учасників тепер ми маємо наших польських друзів і партнерів, а це говорить про те, що шлях України у нашу європейську родину є незмінним», – наголосив він.

За підсумками конференції навчальні заклади та переможці конкурсу отримають відзнаки обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*