офіційний сайт

НА ПЕРЕДОВУ ЇДЕ ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ ВІД ВОЛИНЬРАДИ

Допомога призначається одній із окремих механізованих бригад, яка нині – на найгарячішому напрямку фронту.

Цей бойовий підрозділ після виснажливих боїв кілька тижнів перебував на ротації в області. Саме тоді командир бригади і звернувся до голови Волиньради про допомогу. Одну із переліку заявлених потреб Григорій Недопад задовольнив майже відразу – передав військовослужбовцям 700 літрів пального.

«Не має жодного значення, що підрозділ не місцевої прописки. Ми намагаємося максимально допомагати усім силам оборони, бо це зараз пріоритет, і мета у фронту та тилу спільна – здобути перемогу», – зауважив Григорій Недопад.

Сьогодні він вдруге зустрівся з бійцями бойового підрозділу, щоб передати наступний транш із заявленого ними, а це: бензопили, генератори та печі-буржуйки, а ще оптика, термогрілки і теплі речі.

Військовослужбовці, які прибули за вантажем, зауважили, що їхній підрозділ знову на передовій, а надана допомога надзвичайно актуальна. Принагідно розповіли, що обидва вони добровольці і несуть службу з першого дня повномасштабної війни. Стверджують, хоч один за професією промисловий альпініст, а інший – керівник комунального підприємства, воюють уже не згірше за кадрових військових.

Григорій Недопад побажав захисникам щасливої дороги і висловив сподівання на швидку зустріч. Голова облради запевнив, що у найкоротший термін буде забезпечено і решту зі списку потреб бойового підрозділу, а саме: мікроавтобус, оливи, мастила та антифриз.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*