офіційний сайт

НА ФРОНТ СПОРЯДЖЕНО ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ ДОПОМОГИ

Її голова Волиньради Григорій Недопад передав під час особистої зустрічі Володимиру Лисковцю – командиру першого самохідного артилерійського дивізіону однієї з військових частин, що виконує бойові завдання на передовій.

На Запорізький напрям прямують квадрокоптер, водонепроникні плащі-намети та засоби гігієни. Крім того, у співпраці з волонтерським центром «Серця Патріотів» вантаж доповнено інженерними лопатами, саперними сокирами, генераторами, газовим та електричним обладнанням та зимовими автопокришками.

Григорій Недопад зазначив, що це не перша допомога особову складу дивізіону зокрема та військовій частині загалом. «Запитів багато, опрацьовуємо їх і обов’язково забезпечимо, аби наші воїни були належно оснащені», – запевнив голова Волиньради.

На знак вдячності за всебічну підтримку Володимир Лисковець від імені бійців та керівництва дивізіону передав голові обласної ради грамоту.

Волиньрада своєю чергою дякує за постійне партнерство і співпрацю благодійним фондам «Таланти України» і «Нова українська надія», а також волонтерському центру «Серця патріотів».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*