офіційний сайт

МИСТЕЦЬКОЇ СПІЛЬНОТИ НА ВОЛИНІ ДОДАЛОСЯ

У Волинському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського відбулась урочиста академія з нагоди початку нового навчального року. Участь у заході взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Цьогоріч на перший курс вступила сотня талановитої молоді. Вони навчатимуться за спеціальностями: сценічне мистецтво, фортепіано, оркестрові духові та струнні інструменти, образотворче мистецтво, хореографія і народні інструменти.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав із днем знань студентство, їх батьків та педагогів закладу від імені голови Григорія Недопада та усього депутатського корпусу. «Першокурсників я хочу запевнити у тому, що ви обрали один із найкращих мистецьких коледжів держави. Я переконаний, що вас радо приймуть у тутешню дружню мистецьку родину. Вам належить зараз натхненно вчитися, аби в недалекому майбутньому прославляти нашу Україну на усіх культурних фронтах», – наголосив він.

Як голова Наглядової ради закладу Юрій Поліщук також прийшов на урочистість з подарунками. «Це тубус від міни, мені його подарував один із бійців Луцького 53-го батальйону 100-ї бригади територіальної оборони у Костянтинівці. Також для майбутнього музею, який, як мені відомо, має бути відкритий у коледжі, подарую вам сьогодні і червоно-чорний стяг. Він сьогодні є більш символічним на фронті, де ллється червона кров наших патріотів на святі і багаті, українські землі. Не забуваймо ніколи про тих, хто стоїть сьогодні на сторожі нашого життя та спокою. А ви, як творчі люди, і надалі долучайтеся до різного роду мистецьких акцій та дійств, аби підтримувати наших Героїв. Їм дуже потрібна ваша пісня, чи танок, або ж ваші патріотичні малюнки, які гріють душу наших бійців на передовій», – підкреслив він.

«Ми всі мріємо про перемогу, ми всі допомагаємо наближати її. В нас відбувається безліч благодійних акцій на підтримку Збройних Сил України, я сподіваюсь, що така ж активність буде й надалі у наших творчих колективів закладу і у студентів особисто. І у новому навчальному році обіцяємо й надалі продовжувати нашу творчу місію. Ми неодмінно зробимо свій вагомий внесок в українську перемогу», – запевнив керівник коледжу Тарас Войтович.

Юрій Поліщук також вручив Подяку голови обласної ради за високу професійну майстерність, відданість справі, служіння українській культурі, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців викладачу циклової комісії спеціального фортепіано та концертмейстерства Наталії Сухоцькій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*