офіційний сайт

МИСТЕЦЬКА КОГОРТА ВОЛИНІ ПОПОВНИЛАСЯ

У Волинському фаховому коледжі культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського відбулась церемонія вручення дипломів випускникам. До участі в урочистостях долучився голова наглядової ради закладу, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Т. в. о. директора коледжу Тарас Войтович розповів, що освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст” цьогоріч здобули 86 випускників коледжу, 33 із них отримали дипломи з відзнакою. «Це свідчить про високий рівень наших досягнень, адже вони показали виняткові знання і відданість своїй професії. Разом із тим, під час навчання у коледжі, наші випускники отримали сенс, який дарує мистецтво, і будуть його натхненно поширювати в українському суспільстві, збагачувати його духовно», – наголоси він.

Серед випускників – майбутні артисти, художники-виконавці, викладачі мистецьких шкіл, керівники аматорських колективів, організатори культурно-дозвіллєвої діяльності та театралізованих дійств.

Окрім того, як зауважив керівник коледжу, випускники під час навчання також проявили неабиякий патріотизм. «Наші випускники займалися збором коштів для підтримки ЗСУ протягом усього періоду, поки триває війна. Ініціювали та проводили багато благодійних концертів, аукціонів, виставок, розмальовували гільзи з фронту, а кошти спрямовували на потреби наших захисників», – наголосив Тарас Войтович.

Від імені голови Григорія Недопада та від усіх обранців волинської громади Юрій Поліщук висловив вдячність керівництву, викладачам та випускникам за небайдужу громадянську позицію. «Ваш заклад має певну унікальність з поміж усіх інших освітніх установ області, бо є не стандартним та дуже креативним. Атмосфера, яка панує тут під час заходів та навчального процесу, свідчить про те, що ви інші, цікавіші за ваших однолітків. Бажаю кожному із вас щасливої долі та легкої і наповненої життєвої і професійної стежини. Дуже хочеться, щоб ви й надалі плекали паростки української культури і передавали її красу і багатогранність прийдешньому поколінню. Це дуже важливо, адже без культурних надбань – наша держава не матиме майбутнього, а таку багату культурну спадщину, яку має Україна, напевно сам Господь би велів берегти, поширювати та розвивати. Бажаю вам жити і творити під мирним небом України», – підкреслив він.

За високу професійну майстерність, відданість справі, служіння українській культурі, підготовку кваліфікованих фахівців та вагомий особистий внесок у розвиток виконавського мистецтва Волині подякою голови обласної ради Юрій Поліщук нагородив викладача-методиста, голову циклової комісії хорового диригування та співів Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Василя Мойсіюка.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*