офіційний сайт

«МИ ПЛЮС»: 20 РОКІВ ЩИРОЇ ТУРБОТИ

Голова обласної ради Григорій Недопад привітав із ювілеєм велику спільноту добрих людей, об’єднаних у громадській організації «Ми плюс», яка опікується дітьми.

Дводесятилітню річницю з дня створення ГО її засновники та учасники відзначили стартом благодійного проєкту «Малюнок мрії» на підтримку дітей Херсонщини. Малеча з Херсону, Чорнобаївки та Олександрівки надіслала свої художні роботи, кожна з яких доповнена особистими, часто драматичними історіями малих херсонців, а також їхніми найзаповітнішими бажаннями. Сенс акції – у допомозі здійснити конкретну мрію кожної дитини. Одночасно відбувся і аукціон картин, які під час арт-терапії створили волинські діти з родин захисників. Виручені кошти також будуть спрямовані на підтримку херсонської дітвори. Організатори розповіли, що напередодні Різдва вирушать до Херсонщини, де в укриттях влаштують для тамтешніх діток свято з подарунками, про які ті мріяли.

Засновники «Ми плюс» розповіли, що історія громадської організації розпочалася із організації першого табору відпочинку для дітей. Тепер же – це системна робота з розвитку дитячих осередків дозвілля, постійного патронату над соціальними установами, зокрема й обласним притулком для дітей. Невдовзі утворилася релігійна громада «Асамблея Бога», а також благодійний фонд «Асамблея добрих справ», який з початком повномасштабного вторгнення залучив партнерів з різних континентів і обрав за гасло «Благодійність – для кожної людини». «Зараз – час бути максимально корисними, а благодійність має стати справою усіх»,- стверджують в організації.

«Сьогодні – свято потрійне: 20-річчя заснування ГО «Ми плюс», 15 років створення релігійної громади «Асамблея Бога» і підписання меморандуму про співпрацю між Волиньрадою та благодійним фондом «Асамблея добрих справ». Тепер злагодженіше комунікуємо, щоб допомога якнайшвидше дійшла до тих, хто її найбільше потребує. Сердечне спасибі усім людям доброї волі, котрі щиро і невтомно працюють задля підтримки інших», – висловив вдячність голова обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*