офіційний сайт

МОЛИСЬ БОГУ, СЛУЖИ НАРОДУ, ЗАХИЩАЙ УКРАЇНУ

Голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся із капеланами церкви «Асамблея Бога» – найбільшого об’єднання релігійних організацій на планеті.

Представники корпусу капеланів Ігор Назарчук та Максим Лагутін звернулися до обласної ради з пропозицією налагодження координації та взаємодії для організації більш ефективної та адресної допомоги як цивільним, так і військовим. Сьогодні, зокрема, йшлося про об’єднання зусиль на підтримку мешканців Херсонщини, які внаслідок теракту окупантів опинилися у зоні техногенного та гуманітарного лиха.

Принагідно капелани розповіли, що у партнерстві з релігійними організаціями США, Канади, Фінляндії, Швеції, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Італії та Чехії від початку великої війни доправили на Волинь, а звідси в інші регіони понад 60 великовагових вантажівок із різноманітною допомогою.

«Для військових – це тактична медицина, амуніція і обладнання, які зберігають життя, а також буржуйки, генератори, засоби зв’язку. Це також і різноманітне устаткування для шпиталів та цивільних лікарень. Зокрема, обласний госпіталь ветеранів ми забезпечили лапароскопічним комплексом і потужним стерилізаційним автоклавом, перинатальний центр отримав функціональні медичні ліжка. Працюємо над протезуванням та реабілітацією поранених бійців. Усіляко підтримуємо родини тих, хто зараз воює і тих, хто, на жаль, не повернувся з поля бою. Зараз привезли 150 вогнегасників великого об’єму, які хочемо передати волинським лісівникам, у пожежонебезпечний період це актуально», – розповів Ігор Назарчук.

Його колега Максим Лагутін додав, що значна частина роботи організації спрямована на підтримку вимушених переселенців – від їх розташування до забезпечення найнеобхіднішим. «Останніми місяцями ми також зосереджені на допомозі деокупованим територіям. Навідалися практично у кожен звільнений населений пункт: Ірпінь, Буча, Ізюм, Чорнобаївка, Херсон і багато інших. Зазвичай люди там потребують всього – їжі, одягу, медикаментів, засобів догляду, найелементарніших побутових речей. Паралельно організовуємо дозвілля та літні табори, в тому числі і відпочинок за кордоном, для дітей наших захисників», – зазначив капелан.

Григорій Недопад запевнив, що обласна рада у різний спосіб готова долучитися до кожного з перелічених напрямків діяльності. Сторони домовилися взаємодіяти за конкретними запитами і викликами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*