офіційний сайт

МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ ВОЛИНІ-2023 – ЦЕ ПРО МАЙБУТНЄ

Захід організовано проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з ОВА та Волинською обласною радою. До присутніх звернувся очільник найвищого представницького органу краю Григорій Недопад.

Молодіжні лідери громад, провідники молодіжної політики в області, члени неурядових громадських організацій та консультативно-дорадчих органів, які працюють у сфері молодіжної політики, а також активна молодь із Закарпаття та Рівненщини упродовж двох днів аналізуватимуть можливості, дискутуватимуть щодо бачення розвитку молодіжної політики, вивчатимуть досвід та обмінюватимуться кращими практиками.

«Залучення молоді до демократизації життя в громадах, участі у стратегічному плануванні розвитку територій, підтримка молодіжних ініціатив, створення можливостей для формування лідерів через громадську активність, – усе це про майбутнє нашої держави, про її повоєнну відбудову та євроінтеграційний поступ. Серед вас – майбутні політики та управлінці, доля нашої країни – у ваших руках. Тому обласна рада і надалі усілякими способами підтримуватиме молодь та молодіжні активності», – запевнив Григорій Недопад. Він також подякував за незмінну допомогу постійному партнерові у розвитку демократичних і громадських інституцій проєкту USAID та висловив вдячність Збройним Силам України за можливість збиратися на подібні форуми та планувати перспективу.

Про зусилля держави у формуванні та реалізації молодіжної політики говорила заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко: створено якісну програму розвитку молоді; набирають масштабу Молодіжні ради як інструмент впливу на прийняття та реалізацію рішень, активно працюють молодіжні центри, де молодь може знайти однодумців і підтримку для втілення своїх ідей.

Під час форуму було презентовано напрацювання та визначення ключових тенденцій, які є формуючими чинниками розвитку молодіжної політики. Про можливості програми «Мріємо та діємо», яка спрямована на надання консультативної, юридичної та благодійної допомоги, розповіла регіональна координаторка цього проєкту у Волинській області Ольга Валянік. Представили й програми «Молодіжний працівник» та професії молодіжної сфери – «фахівець з питань молоді».

Учасники форуму також вирушать в тур громадами області з метою вивчення та обміну кращими практиками роботи у сфері молодіжної політики.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*