офіційний сайт

«МОДУЛЬ ТИМЧАСОВОСТІ»: ВИСТАВКА, ПЕРФОРМАНСИ, ЛЕКЦІЇ

На Театральній площі Луцька відкрили незвичний арт-простір з інтригуючою назвою «Модуль тимчасовості» (МОТ). У його презентації взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

«Модуль тимчасовості» – це виставковий простір, де представлені зразки сучасного мистецтва, створені спеціально для цього проєкту арт-критиком Фабрісом Бусто. На двох поверхах розміщені роботи 28 митців з 10 країн світу: України, Іспанії, США, Франції, Швейцарії, Південної Кореї та інших. В експозиції — полотна, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи. Тема виставки — «Тимчасовість». Тут також відбудеться серія кінопоказів, музичних перформансів та лекцій.

Співавтор проєкту Дмитро Соболь розповів, що ідея народилася завдяки світлині з дівчинкою на польському кордоні, яку пізніше опублікували на обкладинці всесвітньо відомого журналу «Times». Саме з цього почалась співпраця Дмитра з художником Альфредо Джаар – він запропонував створити проєкт про українських біженців, який потім переріс у МОТ.

«Цей мистецький проєкт привертає увагу до війни в Україні та її наслідків і має благородну мету – зібрати кошти на відновлення культурних об’єктів, які зруйнували російські загарбники, – зазначив Григорій Пустовіт. – Проєкт вкотре підтверджує: українці вміють об’єднати весь світ навколо єдиної цілі: перемогти ворога та допомогти відновити країну».

Рекомендована вартість квитка — 150 гривень. Проте кожен за бажання може обрати більшу чи меншу суму. Організатори розповіли, що таким чином на тепер акумулювали близько 200 тис дол.

Виставку уже побачили 40 000 відвідувачів у Києві та Дніпрі. У Луцьку вона діятиме до 13 серпня. Після «Модуль тимчасовості» помандрує до Франції.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*