офіційний сайт

«МІСТО МОЛОДІ»: У ЛЮБЛІНІ СТАРТУВАВ КОНГРЕС ТРАНСКОРДОННОЇ СПІВПРАЦІ

Голова обласної ради Григорій Недопад на чолі волинської делегації бере участь у зустрічі фахівців транскордонної співпраці з країн Європейського Союзу та Східного Партнерства.

Цьогоріч Люблін носить титул Молодіжної Столиці Європи, тож Конгрес проходить під гаслом “Місто Молоді”. Як створювати дружні для молоді міста, і як місцеві спільноти можуть підтримувати молодь у реалізації їхніх потреб та амбіцій, – саме на ці теми дискутуватимуть представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукової, культурної та бізнесової спільнот з Польщі, Хорватії, Чехії, Норвегії, України та Великої Британії.

Під час панельних дискусій, майстер-класів йтиметься про громадську активність, створення локальної молодіжної політики, роботу з молоддю, а також те, як молодь змінює обличчя бізнесу. Учасники конгресу обговорять і виклики, що постали внаслідок безпрецедентної агресії Росії проти України, та довгострокові наслідки цієї війни, які є особливо болючими саме для молодого покоління. У цьому контексті буде проаналізовано досвід міграції молоді, їхньої ролі у міжкультурній інтеграції та протидії дискримінації.

«Важливою частиною програми є навчальні візити, зокрема до просторів, де реалізуються молодіжні проєкти. На Біржі Грантодавців будуть презентовані Норвезькі та Європейські Фонди, Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, а також можливості Міжнародного Вишеградського Фонду з фінансування молодіжних проєктів, а Форум Партнерів продемонструє актуальні програми молодіжних організацій і можливості, щоб взяти в них участь. Усе це становить надзвичайно великий інтерес для нашої активної молоді. Це шанс поліпшити молодіжні середовища в громадах, а отже й – додати територіям перспективності. Це також нагода започаткувати довготривалі партнерські взаємини з молодіжним організаціями європейського простору. Майбутнє Європи будувати молодим», – зазначив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*