офіційний сайт

МАКС ЛІНКЕ: «УКРАЇНА – В МОЄМУ СЕРЦІ»

Голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та депутат облради Віктор Галан-Влащук провели робочу зустріч із благодійником з Німеччини Максом Лінке.

Він розповів, що уже всьоме прибув до України, з метою поглиблення співпраці та вивчення нових потреб і запитів громадян нашої держави.

«Україна завжди була у моєму серці, але за цих два тижні своєї відпустки, яку я провів тут, я побачив, що Україна-це дивовижна країна. Я розробив проєкт і на разі виношую ідею заснування німецько-української організації опіки. Її логотипом я символічно обрав цифру 28, адже маю впевненість у тому, що до 2028 року Україна неодмінно стане 28 членом Євросоюзу», – наголосив Макс Лінке.

Він з перших днів війни став організатором надання гуманітарної допомоги українцям та ініціатором прихистку вимушених переселенців в районі Ліппе, що в складі округу Арнсберг землі Північний Рейн-Вестфалія, де він мешкає.

«Вже на початку березня 2022 року я одним із перших приймав біженців з України. У моїй оселі проживало три родини з дітьми, а зараз залишилась лише одна жінка з Харкова з двома малюками. В нашому регіоні на разі проживає близько 4 тисяч українських переселенців», – розповів він.

Окрім своєї гуманітарної та соціальної місії Макс Лінке відреагував і на ще один вкрай важливий виклик для нашої держави- відновлення енергетичної інфраструктури. За його сприяння на Волинь було доправлено дороговартісне енергетичне обладнання: трансформатори та електрокабелі для відновлення мереж.

«Ми дуже вдячні, що Ви допомагаєте Україні та українцям у цей важкий час, тим самим наближаючи нашу перемогу. Надане вами обладнання стало вкрай актуальним для наших енергетиків в частині відновлення роботи енергосистеми та повернення світла у домівки краян. На разі наша держава знову може бути експортером електроенергії в Європу», – зауважив Григорій Недопад.

Макс Лінке у ході візиту також запевнив, що у разі необхідності організує ще одну доставку електромодулів, а також запропонував додаткову допомогу для комунальних підприємств області у вигляді сучасних технологічних трубопроводів для води і газу різного діаметру.

«Думаю, що ці труби ми зможемо запропонувати Луцькводоканалу, адже вони постійно працюють над заміною та оновленням застарілих мереж. Ми сконтактуємо також із Луцьксвітлом, аби вони сформували заявку, я переконаний, що їм стане у нагоді електрообладнання, яке ви можете надати», – зазначив очільник облради.

На знак вдячності за голова Волиньради Григорій Недопад подарував німецькому благодійнику картину, яка виконана з бурштину із зображенням Луцького замку. Макс Лінке своєю чергою запевнив у подальшій підтримці України та поглибленні співпраці із Волинню.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*