офіційний сайт

ЛЮБЛИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ: ОСВІТНІ ПЕРСПЕКТИВИ

З нагоди початку нового навчального року перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук відвідав обласний комунальний заклад Люблинецький ліцей, аби взяти участь у загальних зборах трудового колективу.

Від імені засновника закладу він окреслив перспективи розвитку ліцею. «Ще донедавна ваш заклад мав статус інтернату, однак ми живемо в період реформ, коли відбувається багато змін, у тому числі і в освіті. Станом на сьогодні сиротинців в Україні уже немає. Щоб надалі працювати і розвиватися заклад має знайти свою нішу та напрямок розвитку задля того, щоб успішно функціонувати. Сьогодні залишається невизначеним профіль нашого Люблинецького ліцею. До прикладу, Княгининівський ліцей уже давно працює над удосконаленим вивченням іноземних мов, Володимирський ліцей трансформувався на спеціалізований заклад спортивного профілю», – зауважив він.

Юрій Поліщук стверджує: заклад має визначитись зі своїм профілем, щоб надалі бути максимально конкурентоспроможним. «На жаль, за останні десять років ваш ліцей за рейтингами профільного управління освіти з поміж інших обласних закладів загальної середньої освіти пасе задніх. Тому сьогодні гостро постає питання профілізації, які предмети і напрямок буде взято за основу, як буде розвиватися ліцей, і які у підсумку будуть знання у ваших випускників. У вас є широке поле для вибору. Тому адміністрація та увесь педагогічний колектив мають спільно обміркувати і визначитися, який профіль ви осилите, адже просто ліцеєм обласного підпорядкування, відповідно до діючого законодавства, він більше бути не може», – наголосив посадовець.

Він також повідомив, що напередодні конкурсна та профільна комісії обласної ради рекомендували призначити діючого виконувача обов’язки керівника Дмитра Матвіюка директором закладу, відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Григорій Недопад. Юрій Поліщук привітав директора із зайнятою посадою та наголосив, що у визначений йому 2 -річний термін роботи заклад має виконати поставлене завдання.

«Це одне із основних завдань, яке ми будемо ставити перед новопризначеним директором, а він, у свою чергу, має ставити це завдання перед педагогічним колективом. У вас попереду рік-два наполегливої праці, щоб вийти на якісно вищий рівень розвитку. Буде нелегко, але ми зі свого боку обіцяємо максимальне сприяння. Ви маєте привабити сюди якомога більше дітей, у матеріально-технічному плані тут є всі умови, основне – наповнити ліцей змістом», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*