офіційний сайт

ЛОДЗЬКІ ЗУСТРІЧІ : ДІТИ, БЛАГОДІЙНИКИ, БУРГОМІСТРИ

В рамках робочої поїздки до Польщі та участі у Європейському економічному форумі голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт навідалися також і до вихованців Затурцівської спеціальної школи, які з початку війни перебувають у гміні Щебрешин Замойського повіту Люблінського воєводства.

25 вихованців Затурцівської спеціальної школи «Центр освіти», з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходяться під опікою благодійної Фундації Честь Допомоги Дітям. Завдячуючи її президенту Пйотру Зигарскі, малеча мешкає у мальовничій місцевості польського села Кавенчинек, яке оточене лісом та чарівною природою, має дуже комфортний побут, якісне харчування та активне дозвілля на базі готельного комплексу «Ostoya Roztocze». Керівники обласної ради мали нагоду на власні очі переконатись, що волинські діти забезпечені усім необхідним і почуваються як у великій люблячій родині.

«Окрім гарних умов проживання із нашими особливими дітьми постійно працюють реабілітолог, психолог та вчитель-логопед. Малеча уже відвідала понад 10 європейських країн! Вихованці спецшколи побували на екскурсії у Кракові, взимку та влітку відпочивали у курортному Закопане, отримали шалені емоції від поїздки до найбільшого в Європі парку розваг та атракціонів Енерджиландія», – розповів очільник облради Григорій Недопад.

У вільний від навчання час діти відвідують зоопарки, кіно, театри, художні виставки, а також займаються спортом: велопробіги, плаванням на каяках, піші прогулянки стежками місцевого краєзнавчого парку.

Президент Фундації Честь Допомоги Дітям Пйотр Зигарскі також організував робочу зустріч керівництва Волиньради з бургомістрами міст Звежинець – Уршулою Колман та Щебрешин – Генриком Матеєм. Сторони домовилися про посилення гуманітарної допомоги Україні, поглиблення співпраці окремих регіонів Польщі із територіальними громадами Волині, а також продовження практики організації відпочинку та оздоровлення українських дітей у мальовничих місцевостях Польщі.

На згадку про зустріч благодійник Пйотр Зигарскі подарував голові обласної ради Григорію Недопаду футболку капітана польської збірної з футболу Роберта Левандовського з автографами провідних гравців команди. Очільник Волиньради висловив вдячність найперше за турботу про українських дітей, а також за такий цінний подарунок. Він пообіцяв організувати аукціон з продажу цієї футболки, а на виручені кошти забезпечити транспорт і доправлення на незабутній та змістовний відпочинок у Польщу діток з родин загиблих українських Героїв.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*