офіційний сайт

ЛОДЗЬКІ ПАРТНЕРИ – ДЛЯ ОЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Кількатонний гуманітарний вантаж члени делегації Лодзького воєводства особисто передали адресатам.

В Олиці польських друзів зустріли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, депутати Ігор Лех та Юрій Ройко, а також очільник громади Олександр Прендецький. Віце-голова зборів Лодзького воєводства Збігнєв Лінковський зазначив, що його земляки споряджали гуманітарний вантаж зі щирим серцем та твердою вірою у перемогу українського народу у війні з окупантом. Він запевнив, що Польща і надалі неухильно підтримуватиме своїх братів і сусідів. «Кожен з нас відчуває цю підтримку. Те, що робить польський народ для України, завжди пам’ятатимемо і ми, і наші діти», – висловив вдячність селищний голова.

Серед допомоги – дитячий одяг, а також підгузки, пеленальні серветки та інші предмети для найменших, близько 800-та кілограмів гігієнічних та мийно-пральних засобів. Усе це передадуть внутрішньо переміщеним особам, яких на території Олицької громади мешкає близько 230. Три потужних генератори, запевнив очільник селищної ради, розподілять між місцевими школою, амбулаторією та психоневрологічним інтернатом. Окрема частина гуманітарного вантажу, а це каремати, спальні мішки, намети, термобілизна, кровоспинні перев’язувальні пакети, призначається для формувань територіальної оборони.

На завершення візиту для лодзької делегації провели екскурсію історичними місцями містечка. Гості відвідали костел Святої Трійці та родинний маєток Радзівілів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*