офіційний сайт

ЛІКАРІ І МЕДСЕСТРИНСТВО – МЕДИЧНИЙ ФРОНТ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

І Міжнародна науково-практична конференція з такою назвою упродовж двох днів триватиме у Луцьку. Участь в медично-освітньому форумі взяли голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, депутати обласної ради, а також народна депутатка Ірина Констанкевич.

Конференцію організовано Волинським медичним інститутом, її приурочили до 150-ліття Наукового Товариства Шевченка та всесвітнього Дня медсестринства. Серед учасників – лікарі різних спеціальностей і медсестри, науковці та педагогічні працівники, військові, рятувальники, фахівці з реабілітації, психологи, представники влади, духовенства та громадських організацій. Спікерами семінару-практикуму виступлять вчені-медики та лікарі-практики, науковців інших спеціальностей з України, США, Великої Британії, Польщі, Литви, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії.

Учасників конференції привітав голова обласної ради Григорій Недопад. «Медичний фронт сьогодні не тільки там, де рвуться снаряди, він – і в тилу. Лікарі та медсестри приймають пологи в укриттях, оперують під час повітряних тривог, багато цивільних шпиталів сьогодні працюють як військові. І всі у небезпеці, бо ракети долітають і до найглибшого тилу. Але ми маємо вчитися працювати не тільки в умовах війни, а й в повоєнний період. Бо медичний фронт триватиме і після перемоги – це складні оперативні втручання на відновлення, фізична і психологічна реабілітація як військових, так і цивільних. Цій меті і присвячена сьогоднішня конференція», – зазначив очільник Волиньради. Він також висловив вдячність ініціаторці та організаторці форуму – директорці Волинського медінституту Тетяні Пастрик і усім, хто попри складний час знайшов можливість долучитися до роботи конференції.

Під час пленарного засідання учасники обговорюватимуть виклики сьогодення в галузі охорони здоров’я, розвиток медичної допомоги, медсестринства й освіти в умовах війни. Другий день семінару буде присвячений роботі у шести тематичних секціях, йтиметься про особливості медичної допомоги, актуальні питання клінічної медицини, психологічну і фізичну реабілітацію в умовах війни, медицину та суспільство в період воєнного стану. Окрім того, заплановано проведення майстер-класів із актуальних питань медичної практики в умовах війни.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*