офіційний сайт

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ТУРНІР – ДЛЯ ОСОБЛИВИХ СПОРТСМЕНІВ

В обласному центрі стартували відкриті регіональні змагання з легкої атлетики Спеціальної Олімпіади України. Участь в офіційному відкритті спортивного дійства взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

Турнір для особливих спортсменів організовано релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк», ГО Батьків дітей з синдромом Дауна», благодійним фондом «Старе місто Луцьк» у партнерстві із деканатом та студентством факультету фізичної культури, спорту та здоров’я ВНУ ім. Лесі Українки.

Регіональна координаторка Спеціальної Олімпіади України Катерина Свіщева розповіла, що метою діяльності цієї спортивної спільноти для людей з ментальними розладами є демонстрація їхніх досягнень і як спортсменів, і як членів суспільства.

Понад 80 спортсменів з різних куточків області змагатимуться у кількох видах легкоатлетичних змагань: біг на різні дистанції, стрибки з місця та в довжину, а також метання м’яча. Серед учасників, зокрема, вихованці Рожищенського навчально – реабілітаційного центру, Заболоттівської та Затурцівської спеціальних шкіл, ГО «Довіра», ГО «Батьків дітей з синдромом дауна», Луцького навчально-реабілітаційного центру, Луцького ліцею № 15, представники Городищенської та Луцької територіальних громад, а також студенти Лесиного вишу.

Їх усіх, а також організаторів турніру від імені голови та депутатів обласної ради привітав Григорій Пустовіт. «Кожен із вас уже переможець, бо здобув перемогу над собою. Разом із тим, беручи участь у змаганнях, наші особливі спортсмени можуть побити власний рекорд, досягти найкращих особистих показників та підняти планку своїх можливостей, – підкреслив він. Особливі слова вдячності – організаторам та партнерам турніру, які вклали у його проведення свій час, можливості, а головне – свою душу. Адже кожен учасник змагань відчув підтримку в бажанні досягти своєї мети і свого особистого рекорду».

Святковий та піднесений настрій учасникам спортивного свята дарували виступи вихованців громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна» та учасників зразкового аматорського ансамблю танцю «Гармонія».

Переможці та призери регіонального легкоатлетичного турніру отримали не лише спортивні відзнаки, а й солодкі та корисні подарунки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*