офіційний сайт

ЛАТВІЙСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ТА ВОЛИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДТРИМАЛИ ОСОБЛИВИХ ДІТОК

Благодійний фонд «Лісівники Волині» у співпраці зі своїми латвійськими партнерами – громадськими організаціями Biedrība “TEV”, Trimen Tractors, Ziedot.lv передали допомогу вихованцям Головненської спеціальної школи.

До гуманітарного вантажу увійшли 11 комплектів комп’ютерної техніки, канцелярське приладдя, засоби гігієни, дитячий одяг та взуття, а також кухонне начиння і девайси. Виконувачка обов’язки директора обласного комунального закладу Наталя Максимук зазначила, що дуже цінує підтримку волонтерів і благодійників у цей непростий час, адже допомога дозволяє створити максимально комфортне освітнє середовище для дітей з інвалідністю.

У Головненській спецшколі – майже 160 учнів. Це діти з важкими порушеннями мовлення, синдромом Дауна, аутичними розладами, а також сироти та позбавлені батьківського піклування. «Педагогічний колектив робить усе можливе, щоб не лише навчати наших вихованців, але й допомогти їм стати самодостатніми у побуті та суспільстві», – стверджує Наталя Максимук. Навчальний процес тут тісно пов’язаний з корекційними і соціальними технологіями розвитку дитини з особливими потребами, а також з психолого-педагогічною підтримкою. На базі школи організоване і виробниче навчання для вихованців, які за станом здоров’я та рівнем інтелекту можуть оволодіти однією з професій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*