офіційний сайт

КРАСА СОНЯЧНИМИ ОЧИМА: ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВИСТАВКУ ФОТОГРАФА-АМАТОРА

У галереї мистецтв Луцька відкрилась фотовиставка Андрія Мельника «Краса сонячними очима». У фотосесії взяли участь діти та дорослі із синдромом Дауна та відомі лучани.

На відкритті мистецького проєкту побував перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. Серед фотомоделей – і депутатка обласної ради Юлія Вусенко.

Ідея цього фотопроєкту – показати розмаїття життя древнього Лучеська XIV-XVI ст., відтворити його давню спадщину, реконструювати історичні постаті та продемонструвати значущість кожного в житті міста та його вагу в історичних процесах.

«Андрій захоплюється фотографією і вивчав цю професію, тож коли він розповів про це захоплення благодійникам «Карітас-Спес Луцьк», виникла ідея організувати таку виставку – розповіла голова правління ГО «Батьків дітей з синдромом Дауна» Олена Мельник. – Для наших сонячних діток важливо те, що їх приймають, розуміють, що вони в соціумі. Вони талановиті і з радістю проявляють свої вміння».

Організатори наголошують, що спрямування експозиції – заохотити громадськість приймати людей з синдромом Дауна такими, якими вони є, не піддаючись стереотипам, упередженням, страхам, а також показати, що ці люди талановиті, розвинені, відкриті для спілкування.

«Ця виставка надзвичайно точно ілюструє слова відомого віршу: «І тільки той, у кого серце чуле, хто вміє берегти своє минуле і вміє шанувать своє сучасне, лиш той майбутнє вивершить прекрасне», – зазначив Юрій Поліщук. – Ця виставка унікальна тим, що на ній представлені надзвичайно професійні роботи. Тут прекрасні моделі, бо вони зуміли передати історичну епоху і її атмосферу. Таке повернення до минулого, те, що цим цікавляться сонячні діти, що це цікаво їхнім партнерам, говорить про нашу єдність. Ви зуміли об’єднати навколо мистецтва та історії всіх».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*