офіційний сайт

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ДВОХ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

На конкурсних засадах обиралися претенденти на вакантні посади завідувача притулку для дітей служби у справах дітей, що у місті Рожище та начальника обласної комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат».

На місце завідувача притулку претендував єдиний кандидат – Леонід Хведчак. Він – мешканець міста Рожище, до червня 2023 року працював заступником сільського голови – начальником гуманітарного відділу Доросинівської сільської ради. Під час презентації свого бачення розвитку закладу кандидат зазначив, що важливо створити комфортні умови для дітей, які перебувають у притулку, а також підвищити якість надання послуг. «Є багато господарських питань, які необхідно вирішити. Так, у приміщенні дуже холодно в зимовий період і це негативно впливає на здоров’я мешканців притулку. Крім того, варто було б більше уваги приділяти дозвіллю дітей. Також варто було б покращити співпрацю із благодійниками та бізнесом, аби знайти додаткові кошти на створення комфортних умов для дітей», – каже Леонід Хведчак.

Депутат обласної ради, член конкурсної комісії Ігор Лех зазначив, що керівник притулку має чітко визначити проблемні питання та ознайомити депутатів із цим. «Невдовзі ми маємо подавати пропозиції до бюджету на наступний 2024 рік, тому ми повинні розуміти, які потреби є у притулку і які з них ми будемо фінансувати з обласного бюджету», – наголосив Ігор Лех.

Заяву на участь у конкурсі на зайняття посади начальника комунальної установи «Центр по здійсненню соціальних виплат» також подав один кандидат – чинний керівник Олександр Степанюк. Він зазначив, що в закладі працюють 14 працівників, у чиїх обов’язках технічне забезпечення установ соціального забезпечення всієї області. «На кожного спеціаліста в нашому центрі припадає по 7 управлінь соціального захисту, документи яких ми обробляємо та друкуємо для них відомості. Обсяг роботи надзвичайно великий, як і навантаження на співрорбітників», – розповів Олександр Степанюк.

За результатами засідання конкурсної комісії її члени рекомендували голові обласної ради укласти контракти терміном на 2 роки з обома переможцями конкурсу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*