офіційний сайт

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОБРАЛА ПЕРЕМОЖЦІВ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКІВ ОБЛАСНИХ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

За підсумками двох засідань конкурсної комісії її члени рекомендували голові обласної ради кандидатури на призначення директорів Затурцівської та Нововолинської спеціальних шкіл.

У складі конкурсної комісії – по двоє представників від обласної ради, обласної військової адміністрації та громадськості. Зокрема, очолює комісію перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, серед членів – голова постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку Ольга Омелько, начальниця управління освіти і науки ОВА – Наталя Матвіюк та фахівець відділу дошкільної та загальної середньої освіти профільного управління Лариса Роговська, від громадськості – голова обласної Профспілки працівників освіти Василь Грановський та керівник обласного осередку ГО «Спілка освітян України» Володимир Пшибельський.

На кожну з посад претендувало по одному кандидату – це багаторічні керівники цих установ, термін дії контракту з якими закінчився: виконувачка обов’язки директора Затурцівської спецшколи Лариса Лопухович та в.о. керівника Нововолинської спеціальної школи Тетяна Кантор. Задля прозорості проходження конкурсних процедур велася відеофіксація, яка буде викладена на офіційних інтернет-ресурсах Волиньради.

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти кандидати пройшли три раунди випробувань. Перший – на перевірку знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти. За результатами тестування обидві претендентки набрали по 27 балів з 30 можливих. Другий – перевірка професійних компетентносте, яка передбачала розв’язання ситуаційного завдання з проведенням аналізу описаної ситуації, виявленням проблеми, визначенням способів її вирішення та розробкою управлінського рішення. За оцінкою членів конкурсної комісії претендентки отримали по 17 балів з максимальних 20. Третій етап передбачав проведення публічної презентації перспективного плану розвитку освітнього закладу, а також додаткові питання у межах змісту випробувань. Бачення Лариси Лопухович стратегії розвитку спеціального освітнього закладу члени конкурсної комісії оцінили у 15 балів з 20 максимальних, Тетяна Кантор отримала 19 балів.

У підсумку очільник конкурсної комісії Юрій Поліщук привітав претенденток з успішним проходженням випробувань, а члени комісії рекомендували голові обласної ради призначити на посаду директорки Затурцівської спецшколи Ларису Лопухович (сумарна кількість отриманих балів 59) та Тетяну Кантор (загальний результат 63 бали) – на посаду керівниці Нововолинської спеціальної школи.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*