офіційний сайт

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СПОРТИВНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

Участь у засіданні постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму також взяв участь перший заступник голови Юрій Поліщук.

Найперше депутати погодили продовження контракту з керівником КП «ОДЮСШ «Колос» Ярославом Вітром. Практично від початку великої війни він у лавах Збройних Сил України боронить державу від ворога і, згідно із Законом, за мобілізованим працівником зберігається місце роботи та посада.

Під час засідання комісії її очільник Віктор Галан-Влащук зазначив, що до нього надійшли звернення від олімпійців, які нарікають на те, що вони не мають доступу до спортивних споруд області. «Є спортсмени, які входять до складу збірних команд України, і якими опікується Школа вищої спортивної майстерності. ШВСМ укладала договори про співпрацю із різними спортивними закладами задля того, щоб спортсмени могли там тренуватися. На жаль, склалася така ситуація, що директори спортивних шкіл не дозволяють спортсменам навіть переодягнутися в приміщенні. В мене є відео, на якому видно, що спортсмени змушені перед тренуванням переодягатися на вулиці, бо їх не пустили в роздягальню. Така ситуація неприпустима», – констатував Віктор Галан-Влащук.

Очільник профільного департаменту культури, молоді та спорту ОДА Олександр Хвищук зазначив, що на адресу підпорядкованого йому підрозділу таких звернень не надходило. Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук переконаний, що аби уникнути таких випадків мають бути укладені меморандуми про співпрацю між спортивними школами та федераціями. За результатами розгляду питання депутати вирішили рекомендувати департаменту культури, молоді та спорту спільно з ШВСМ і регіональними федераціями сприяти створенню умов для забезпечення доступності спортивних споруд для спортсменів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*