офіційний сайт

КОЛОДЯЖНЕНСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА 6-ТУ РІЧНИЦЮ ЗАСНУВАННЯ

Мешканців громади від імені очільника та депутатів Волиньради привітав перший заступник голови Юрій Поліщук.

Шосту річницю з дня створення громади її жителі вирішили відзначити із користю для Збройних Сил України. І концертна програма за участі Волинського народного хору, і благодійний ярмарок «Разом до Перемоги», і спортивні перегони, і виставка-конкурс дитячих робіт «З Батьківщиною у серці» були благодійними.

«Історія країни, як і патріотизм, проростають в родині, вкорінюються в громаді. 80 років тому на теренах громади в Сколинських лісах розпочалася боротьба за нашу Україну. Саме сюди з усієї Ковельщини до лав перших загонів УПА сходилися молоді, мужні люди. І сьогодні наші юнаки та дівчата зі зброєю в руках боронять державу. Завдяки їм ми можемо працювати, навчатися і відзначати разом свята. А наш обов’язок – усіляко підтримувати і допомагати нашим воїнам. Децентралізація дала громадам багато шансів на розвиток, але, на жаль, його сповільнила війна. Впевнений, що після перемоги усе надолужимо. Вірю, що наступний день громади ми будемо зустрічати під мирним українським небом і разом із нашими захисниками», – висловив упевненість перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Очільник Колодяжненської громади Віталій Кашик пригадав перші дні повномасштабного вторгнення та спільну роботу мешканців заради оборони своєї громади. «Нині ми також робимо усе від нас залежне для допомоги фронту, тримаємо зв’язок з нашими хлопцями, знаємо про потреби. Збираємо кошти на такі необхідні бійцям квадрокоптери, прилади нічного бачення, автомобілі тощо. Дякую усім за допомогу, особливо нашим підприємцям», – мовив Віталій Кашик.

Під час благодійних заходів в рамках відзначення Дня громади мешканці зібрали понад 50 тисяч гривень, які спрямують на підтримку війська.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*