офіційний сайт

КЛЯТВА ВОЇНА ССО І ПОСВЯТА У ЛІЦЕЇСТИ – ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ У ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ

Урочистості з нагоди складання присяги першокурсниками Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні цьогоріч були незвичайними – вперше клятву воїна Сил Спеціальних Операцій прийняли і ліцеїсти-старшокурсники.

Начальник освітнього закладу полковник Павло Боснюк повідомив, що ліцей нещодавно підписав меморандум про співпрацю з командуванням ССО ЗСУ, і відтепер спецпризначенці братимуть участь у підготовці ліцеїстів. Він оголосив наказ про створення з цією метою профільних взводів, до яких, заручившись згодою батьків, відібрали 120 старшокурсників.

На церемонію прийняття ними клятви воїна Сил Спеціальних Операцій особисто прибув командувач ССО ЗСУ генерал-майор Віктор Хоренко. «Я – воїн! Я йду проти зла і поборю його. Я не здамся і пройду свій шлях. Сміливо! Гордо і гідно!», – карбуючи слова, виголосили обітницю ліцеїсти. Кожному новопосвяченому Віктор Хоренко вручив символи спецпідрозділу, а керівникові ліцею передав прапор ССО.

«Сьогодні ви долучаєтеся до моєї зграї. Це спільнота людей, відданих своїй державі і один одному. Наші спільні риси – бездоганна фізична підготовка¸ кмітливість, розум. І сьогодні ви пообіцяли собі жити за законами зграї. Відтепер у вас є друзі, захист і мета на все життя. Війна триває, нам потрібна гідна зміна. Ми віримо, що згодом ви приєднаєтеся до Сил Спеціальних Операцій. Зі святом вовки і вовченята!», – звернувся до присутніх Віктор Хоренко. Він також відзначив подякою депутата обласної ради Юрія Харченка за завзяту допомогу Силам Спеціальних Операцій.

З приєднанням до воїнства ССО новопосвячених привітали і голова Волиньради Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов та начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Перед лицем своїх товаришів, батьків, наставників та усім українським народом присягу сьогодні склали також і майже шість сотень першокурсників та першокурсниць: «Добровільно приймаючи на себе благородне і почесне звання ліцеїста, урочисто присягаю: бути надійним і вірним товаришем, берегти честь свого ліцею, вірно і самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби і захисту держави, ніколи не зрадити народу України!». Посвідчення ліцеїстам вручили представники засновника освітнього закладу голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

«Від сьогодні ви вже належите до еліти навчальних закладів України. Ви ті, хто у майбутньому боронитиме нашу державу – це велика відповідальність і велика честь. Нехай святі слова «вітчизна», «присяга», «обов’язок», «вірність народові», «доблесть», «військова слава» закарбуються у вашому серці і в майбутньому спонукають на вірне служіння Україні. Вітаю вас і бажаю успіхів», – звернувся до нових членів великої ліцеїстської родини Григорій Недопад.

Volyn Regional Lyceum with Intensive Military and Physical Training

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*