офіційний сайт

КІВЕРЦІВСЬКИЙ МЕДКОЛЕДЖ: Є ПОТУЖНОСТІ, БУДЕ Й ПЕРСПЕКТИВА

Керівництво та депутати обласної ради здійснили виїзну нараду з оцінки можливостей розвитку Ківерцівського медичного коледжу.

Візит відбувся у світлі минулорічного сесійного рішення Волиньради про інтеграцію медколеджу у структуру Волинського медичного інституту. Мета трансформації не лише в оптимізації мережі обласних комунальних закладів в умовах децентралізації і пов’язаних з нею нових бюджетних процесів, але й у намаганні відшукати оптимальні моделі перспективного розвитку цього освітнього закладу. Адже ще 4 роки тому у Ківерцівському медколеджі здобували освіту майже 900 студентів, сьогодні ж їх утричі менше.

Голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук, заступник Григорій Пустовіт, очільники постійних депутатських комісій Орест Маховський, Анатолій Вітів та Юрій Ройко, а також профільні фахівці апарату облради предметно ознайомилися із матеріально-технічною базою освітнього закладу та його кадровим потенціалом. У виїзній нараді взяв участь і Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук.

Директорка Тетяна Комшук розповіла, що база коледжу – це 6 корпусів, 5 з яких розташовані компактно на одній території. Це приміщення для теоретичних і практичних занять, бібліотека, спортивна та тренажерна зали, а також актова на 400 місць, є взірцево облаштоване укриття, 2 гуртожитки для сотні студентів, котельне господарство з комбінованими теплоносіями – газовим та твердопаливним. Що ж до освітнього процесу, то у найближчих планах – запровадження нових спеціалізацій з одночасним їх поєднанням з уже наявними, йдеться, зокрема, про паліативну допомогу, парамедицину та медсестру сімейної медицини. Із проблематики вона озвучила погане транспортне сполучення, а то і його відсутність із окремими навколишніми громадами, що почасти обмежує абітурієнтський вибір коледжу.

Керівництво обласної ради відзначило не лише хорошу матеріально-технічну базу освітнього закладу, а й ретельний господарський підхід до її утримання. Висновок: – є реальні можливості для розвитку коледжу у цілком осяжній перспективі. Шляхи досягнення цілей будуть визначені після обговорення у профільних депутатських комісіях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*