офіційний сайт

КІВЕРЦІВСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖУ – 60!

З нагоди ювілейної дати відбулись збори трудового та студентського колективів. Участь в урочистостях взяли народна депутатка України Ірина Констанкевич, депутати обласної ради Юрій Ройко та Орест Маховський, виконавча директорка Мальтійської служби допомоги в області Віра Блеккер, керівники профільних відомств ОВА, а також представники духовенства.

Розпочався захід звершенням спільної молитви та хвилиною мовчання за полеглими Героями, також студенти коледжу поклали квіти до пам’ятників захисникам України.

Очільниця Ківерцівського медколеджу Тетяна Комшук розповіла, що за період свого існування заклад випустив понад 10 тисяч медиків за спеціальностями: “Лікувальна справа”, “Сестринська справа”, “Акушерська справа” та “Стоматологія”. Окремо вона зупинилась на нинішній волонтерській місії, яку в умовах війни виконують студенти та колектив закладу. «Ми уже закупили один автомобіль на фронт, який заповнили найнеобхіднішим для наших воїнів. Постійно плетемо маскувальні сітки. Група наших волонтерів готують їжу для захисників. Окрім того, долучаємося до різного роду благодійних та волонтерських проєктів. А нещодавно наші викладачі знову зібрали 150 тисяч гривень на ще одне авто для потреб ЗСУ, яке ми днями відправимо на передову», – наголосила вона.

Депутат облради, заступник керуючого справами апарату ради Юрій Ройко привітав викладачів і студентів від імені голови обласної ради Григорія Недопада та усіх обранців волинської громади. «Уже понад рік триває російсько-українська війна і медичний фронт має особливе, надважливе значення. Лікарі і медсестри щоденно рятують життя мирних і воїнів на передовій та в тилу. Ківерцівський медколедж виховав тисячі фахових медиків. В закладі створено потужну матеріально-технічну базу, яка підтримується у належному стані завдяки вашому ретельному господарському підходу до утримання, використання і збереження майна. Ви – приклад для наслідування. В умовах нових викликів, маємо працювати спільно як для вирішення нагальних питань, так і над специфікою перспективного розвитку коледжу», – підкреслив він.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди відзначення 60-ї річниці з часу заснування Ківерцівського фахового медичного коледжу Юрій Ройко вручив почесні грамоти обласної ради кращим працівникам закладу: заступниці директора з навчальної роботи Світлані Буйволенко, викладачці англійської мови Юлії Федік та викладачці внутрішньої медицини, сімейної медицини, медсестринства в сімейній медицині, медсестринства в геронтології, геріатрії та паліативній медицині Ларисі Бегаль. Подяками голови обласної ради нагороджено: заступницю директора з гуманітарної освіти та виховання Світлану Прохоренко, викладачку хірургії Наталію Недільську та викладача внутрішньої медицини, догляду за хворими та ММТ, загального догляду за хворими та ММТ Василя Бевза.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*