офіційний сайт

КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ НАУКОВЦІВ ЛНТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулось засідання вченої ради, участь у якому також взяли голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко. Керівники області вручили науковцям ряд відзнак Міністерства освіти та науки, обласної ради, облвійськадміністрації та Луцької міської ради.

Ректорка ЛНТУ Ірина Вахович подякувала за підтримку університету, як наукового та інноваційного осередку, адже саме завдяки партнерській підтримці вишу вдається реалізовувати актуальні інфраструктурні проєкти та втілювати прогресивні ідеї. «У нас триває тиждень науки, і сьогодні ми маємо чудову нагоду привітати наш колектив. Упродовж цього місяця колективи наших факультетів та кафедр проводили потужні конференції, професійні круглі столи, наукові спілкування та презентації. Кожен мав нагоду продемонструвати свій науковий потенціал та перспективні напрацювання. Тож нині, за докладені зусилля та інноваційні напрацювання наш колектив удостоєно відзнак», – зауважила вона.

Так, подяками Міністерства освіти і науки України відзначено доцентів Андрія Дзюбинського, Олену Суринович, Тараса Терлецького, а також професора Миколу Рябчикова. Почесні грамоти облради з рук очільника депутатського корпусу краю Григорія Недопада отримали професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Кузьмак, доцентка кафедри цифрових, освітніх технологій Юлія Мельничук, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Сергій Костючко, професор кафедри електроніки і телекомунікацій Станіслав Приступа, професор кафедри архітектури і дизайну Сергій Пустюльга, доцентка кафедри прикладної механіки та мехатроніки Людмила Самчук, доцентка кафедри менеджменту Алла Тендюк, доцентка кафедри лісового господарства Наталія Толстушко, доцент кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А.Хайліса Сергій Хомич, доцентка кафедри матеріалознавства Василина Шемет, доцент кафедри цивільної безпеки Микола Рудинець, професорка кафедри ТЕМС Світлана Ягелюк, доцет кафедри галузевого машинобудування Сергій Шимчук, а також професор кафедри прикладної математики і механіки Василь Шваб’юк.

Григорій Недопад привітав науковців ЛНТУ із заслуженими відзнаками від себе особисто від усіх депутатів обласної ради. «Сьогодні наука, незважаючи на труднощі військового часу, завдяки наполегливій праці наших вчених все ж має розвиток та поступ. Усе це демонструє й наш ЛНТУ. Заклад без сумніву може гордитися сучасними та затребуваними науковими і технологічними розробками, а надто тими, які допомагають українським воїнам захищати рідну землю», – наголосив він.

Окрім того, вчена рада ЛНТУ розглянула низку планових робочих питань, серед яких виконання цільових програм: з інтеграції в міжнародний освітній і науковий простір; перспективного розвитку наукової та інноваційної діяльності; перспективного розвитку інфраструктури та реформування організації господарської діяльності та інші.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*