офіційний сайт

КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛО ЛЕГЕНДАРНОГО ВОЛИНСЬКОГО ТРЕНЕРА

З нагоди 70-річного ювілею голова Волиньради, очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад відзначив Заслуженого тренера України, багаторічного наставника футбольного клубу «Волинь», голову Федерації футболу області Віталія Кварцяного.

Свій День народження Віталій Володимирович відзначає 19 липня. Але у цей час саме перебував у Швеції, де в якості почесного гостя брав участь у міжнародному турнірі з футболу серед юніорів. Попри те, що Віталій Кварцяний більше не головує у ФК «Волинь», він так само всеосяжно віддається улюбленій справі, зокрема, розвиваючи дитячий та молодіжний футболу.

Григорій Недопад зауважив, що керівники області не могли оминути увагою ювілейну дату шанованого тренера, тож висловили вдячність і повагу, щойно Віталій Кварцяний повернувся зі змагань. Він вручив наставникові Подяку голови Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта, а також цінний подарунок від Волинського осередку НОКУ. Почесну грамоту обласної військової адміністрації Заслужений тренер отримав з рук заступника голови ОВА Юрія Гупала.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*