офіційний сайт

ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ВІЛЬНИЙ НАРОДЕ!

Дорогі волиняни, шановні співвітчизники!

В часи скрути і великої війни усі ми переживаємо надважкі випробування, до яких важко звикнути і неможливо змиритися. З нагоди Дня незалежності я хочу підтримати кожного з вас, нагадавши важливу річ – за нами правда, справедливість і сила вільного світу!

Наш народ не має іншого шляху, окрім боротьби проти агресора, який поставив за мету знищення українців. Пам’ятаймо про це і гуртуймось навколо підтримки наших воїнів. Це дуже важливо – пам’ятати про своїх захисників, завдяки яким усі ми маємо свою Державу, власний дім. Цінність рідної землі і можливість жити вільно, без диктатури і тиранії, особливо гостро відчувається зараз, коли цю цінність у нас хотіли відібрати. Тож усвідомлюймо, яке це велике благо – жити в рідній країні і почуватися незалежним і гідним народом!

Як голова Волинської обласної ради, з нагоди найважливішого державного свята – Дня Незалежності України – вітаю вас і зичу здійснення спільної мети – Перемоги, звільнення і миру для нашої держави! Пам’ятаймо, що наша боротьба триває, ми маємо велику підтримку союзних держав, а також робимо усе можливе, щоб забезпечити українських бійців необхідною допомогою і, водночас, підтримувати життя країни. Будьмо сильними, надихаючись силою наших воїнів, пам’ятаючи про них і завжди підтримуючи їх.

Слава Україні!

Її Героям слава!

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*