офіційний сайт

INTERREG NEXT ПОЛЬЩА-УКРАЇНА: У ТРАВНІ СТАРТУЄ КОНКУРС ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Онлайн-консультації щодо особливостей майбутніх конкурсів проєктів для потенційних партнерів Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 з метою якісної підготовки та своєчасної подачі пропозицій від України організовано з ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів.

До обговорення долучився заступник голови Волиньради, член Моніторингового комітету Програми Григорій Пустовіт. Він розповів, що на першому засіданні Моніторингового комітету, яке відбулось на початку лютого у м. Люблін (Польща), було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проєктних пропозицій.

«Як з польського, так і з українського боку були дискусії, і ми спільно прийшли до варіанту, який дав би можливість найоптимальнішим чином працювати з грантовими коштами, адже бюджет програми суттєвий – 208 млн євро. Територія Програми в Україні охоплюватиме Волинську, Івано-Франківську, Закарпатську, Тернопільську, Львівську та Рівненську області, з боку Польщі- це Підляське, Люблінське, Підкарпатське та частина Мазовецького воєводств. Проєкти реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони. Перший конкурс проєктних пропозицій розпочнеться у травні», – зазначив він.

Участь у нинішніх консультаціях взяли понад 600 потенційних партнерів програми, серед яких представники органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад, наукових інститутів, освітніх закладів, агенцій регіонального розвитку, природних парків та інших неприбуткових організацій.

Урядові куратори програми рекомендують усім зацікавленим учасникам вже сьогодні окреслювати ідеї і плани, шукати партнерів з польського боку та напрацьовувати спільні актуальні теми. «При розробці проєктів важливо враховувати документи стратегічного планування регіону, громади чи певної інституції, аби проєкти стосувалися певних змін у більш широкому контексті. Нам важливо, щоб ви аналізували стратегії та заглядали у майбутнє, адже проєкти, які матимуть довгостроковість і будуть націлені на багаторічну перспективу, стануть пріоритетними», – наголосив директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України Ростислав Томенчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*