офіційний сайт

INTERREG NEXT ПОЛЬЩА-УКРАЇНА: ГРОМАДИ ГОТУЮТЬ ДО УЧАСТІ

З ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів України відбулася онлайн-нарада, присвячена якісній та своєчасній подачі проектних пропозицій від областей і громад у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Україна.

До обговорення долучився заступник голови обласної ради, член Моніторингового комітету Програми Григорій Пустовіт.

На реалізацію проєктів, які пройдуть конкурсний відбір, Євросоюз передбачив кошти в обсязі близько 180 мільйонів євро. Умовами передбачено, що конкурси мають відбутися наприкінці 2023-го року, а їхня реалізація розпочнеться у 2024-му. Головна вимога до заявлених на фінансування у рамках програми тем – це пріоритетність та відповідність стратегії розвитку громади. Як підвищити шанси на здобуття грантів та особливості підготовки конкурсної документації і обговорювалися під час консультативної наради.

Нагадаємо, що новий тур програми транскордонного співробітництва на період до 2027 року в Україні охоплюватиме Волинську, Івано-Франківську, Закарпатську, Тернопільську, Львівську та Рівненську області, з боку Польщі – це Підляське, Люблінське, Підкарпатське та частина Мазовецького воєводств. Проєти фінансуватимуть за п’ятьма напрямками: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та прикордонна інфраструктура.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*