офіційний сайт

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП ВОЛИНІ: ВІДЗНАЧИЛИ ОБДАРОВАНИХ ШКОЛЯРІВ

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась урочиста академія «Інтелектуальний Олімп Волині». Призерів та лауреатів привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Відзнаки отримали переможці фінальних етапів: ХІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також наставники школярів.

Окрім того, перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук вручив почесні грамоти обласної ради заслуженій учительці України, педагогу Нововолинського ліцею № 1 Аллі Горбач, учительці біології Нововолинського ліцею № 4 імені Т.Г. Шевченка Тетяні Павловській та вчительці української мови і літератури Луцького ліцею № 22 Тетяні Парадовській.

«Мені дуже приємно вітати майбутню інтелектуальну еліту українського суспільства, майбутнє України, – наголосив у вітальному слові Юрій Поліщук. – Я завжди з великою повагою ставлюся до педагогів і учнів, які беруть участь в різноманітних конкурсах та змаганнях, бо з власного досвіду знаю, наскільки важкою є така праця. Саме конкурси та олімпіади демонструють рівень освіти в регіоні та на загальноукраїнському рівні. Волинь завжди була флагманом, посідаючи найвищі місця у загальнодержавному рейтингу. На моє переконання, вшанування переможців має розпочинатися на місцях – у територіальних громадах. Саме там необхідно передбачати заохочувальні грошові винагороди наставникам, подарунки дітям і подяки батькам, бо саме командна робота призводить до успіху і гарних результатів. Учням бажаю не зупинятися на досягнутому, брати активну участь в інтелектуальних змаганнях, вдосконалюватися самим і з гордістю представляти свої школи, громади, область і Україну на міжнародних та всеукраїнських заходах. Наставникам щиро бажаю заслужених нагород і морального задоволення від навчального процесу, адже робота з обдарованими дітьми – це назавжди, це праця, яка переростає у щиру дружбу між наставником і учнем, що часто триває упродовж усього життя».

Директор ВІППО Петро Олешко зауважив, що метою проведення нинішнього заходу є й адресна підтримка талановитих дітей та їх наставників. «Сьогодні ми живемо у непростий час, навчатися не просто і навчати важко, а брати участь в інтелектуальних змаганнях – це завдання надзвичайної складності. Але усі ви з ним впорались на відмінно. Сьогодні у цій залі присутні обдаровані і талановиті діти, вони активні, сучасні, прогресивні та креативні. Їхні перемоги – це також заслуга і наставників, вагомий і вклад батьків, від яких значною мірою залежало формування особистості у ранньому віці», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*