офіційний сайт

ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ І ФАХОВЕ МІСЦЕВЕ УПРАВЛІННЯ – НОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ПРОЄКТИ

Голова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт провели робочу зустріч із керівництвом навчально-наукового Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, що є одним із підрозділів Львівської політехніки. Зокрема, із директором інституту Любомиром Пилипенком та його заступником Тарасом Кіцаком, а також професоркою, депутаткою обласної ради Ористлавою Сидорчук.

Найперше гості запросили голову Волиньради стати учасником міжнародного форуму «Публічне управління та інновації», який відбудеться на базі національногого університету «Львівська Політехніка» 22-23 червня.

«Ми вже вдруге ініціюємо проведення такого форуму. Це не є традиційний науковий захід. Це форум лідерів територіальних громад для обміну досвідом та поширення інноваційних практик розвитку громад. Маємо на меті сформувати спільноту лідерів і управлінців органів місцевого самоврядування для мобілізації, поширення і масштабування кращих інноваційних практик і успішних кейсів з вирішення проблем розвитку громад. Ми відібрали кращі практики публічного управління і адміністрування та хочемо презентувати їх на форумі. Запрошуємо і вас поділитися із учасниками форуму власним досвідом», – звернувся Любомир Пилипенко до голови Волиньради.

Григорій Недопад радо прийняв запрошення та пообіцяв особисту присутність на форумі. У ході робочої зустрічі також обговорили основні новації, запропоновані у проєкті Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та їх практичну реалізацію в частині освітніх потреб, що стосуються здобуття нових компетентностей та підвищення кваліфікації посадовими особами органів місцевого самоврядування. «Нам в регіоні дуже потрібні дипломовані фахівці за освітніми програмами з публічного управління та адміністрування, адже у зв’язку із децентралізаційними процесами у територіальних громадах відчувається нестача фахівців вищого рівня кваліфікації, які б у тому числі володіли методиками реалізації управлінських рішень та електронного урядування. Громади сьогодні отримали широкі повноваження, а також бюджетне фінансування і самі розпоряджаються коштами, а для цього необхідні відповідні знання», – підкреслив голова Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*