офіційний сайт

І З ДОПОМОГОЮ, І З ДОБРИМ СЛОВОМ – ВІЗИТ ДО ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з народним депутатом Вячеславом Рубльовим передав чергову партію гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тимчасовий прихисток у селищі Сенкевичівка Городищенської громади.

Для потреб людей привезли крупи та макаронні вироби, овочеві, рибні та м’ясні консерви, цукор, борошно, олію, предмети гігієни, прально-мийні засоби, дезінфектори, а також дитяче харчування.

Сьогодні у колишніх шкільних приміщеннях оселилися три десятки внутрішньо переміщених осіб з Луганської, Донецької та Харківської областей. «Переважно – це літні люди, є дві багатодітні сім’ї, є родини з дітьми-інвалідами. Намагаємося усім створити максимально домашні умови, усіляко допомагаємо, – розповідає начальниця відділу соціального захисту населення Городищенської територіальної громади Галина Подмовська. – У разі потреби ми готові розмістити і більше людей».

Для переселенців громада передбачила кошти для безоплатного гарячого харчування раз на день. Крім того, тут активно співпрацюють із благодійними фондами, які допомагають створити кращий побут для проживання біженців. У чому відчувають постійну потребу, то це у пральних та миючих засобах і предметах особистої гігієни, тому Альона Потапова дякує за актуальну допомогу.

«Вимушені переселенці – це ті, про кого ми піклуємося постійно, – зауважив Григорій Недопад. – От і сьогодні ми привезли найзатребуваніше: суміші і смаколики для дітей, різноманітні продукти харчування, речі повсякденного ужитку. Віримо, що невдовзі війна закінчиться, і люди зможуть повернутися до рідних осель, тих же, кому повертатися нікуди, будемо раді прийняти у наші громади. Поки ж ми усі разом працюємо для перемоги».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*