офіційний сайт

І БУДЕ МИР, І ВИШНІ ЗАЦВІТУТЬ…

Творчий звіт під такою назвою запропонувало глядачам відділення хорового диригування та співу Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. Майстерність викладачів та студентів оцінив і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Філігранний соло-вокал і гармонійне багатоголосся, академічна класика і сучасні естрадні твори, а капела і в оркестровому супроводі – студенти 1-4 курсів коледжу продемонстрували усе, що опанували упродовж навчального року. Тематика ж мистецького заходу була пронизана вірою у неминучу перемогу та вищістю світла і життя над темрявою та смертю.

Звітний концерт організували в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Цьогоріч це вже 4-ий творчий звіт коледжу із 9-ти запланованих, – розповів директор освітнього закладу Тарас Войтович. Безпекова ситуація змушує шукати багато невеликих локацій замість однієї масштабної для спільного звіту усіх відділень коледжу. Але така камерність у поєднанні з різним антуражем лише на користь глядацького сприйняття, – впевнений Тарас Войтович.

Що, як глядач, підтвердив і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук: «Хорове мистецтво в оточенні мистецтва образотворчого – дуже хороша ідея. Враження неймовірні – концентроване сприйняття прекрасного усіма органами чуття. Не менш вражаючий і підсумок праці викладацького та студентського колективів – це фахово, різноманітно і надихаюче. Зичу усім безперервного професійного зростання, невичерпної творчості і найвищих досягнень!», – висловив він побажання від імені голови та депутатів обласної ради.

Також відзнаки Волиньради та ОВА отримали педагоги коледжу: Галина Гнатюк, Наталія Стецюк, Алла Забойкіна, Людмила Бабачик та заслужена діячка мистецтв України Валентина Гаврилюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*