офіційний сайт

ХВИЛИНА ШАНИ, ВІЧНІСТЬ СЛАВИ

Волиняни доєдналися до загальнодержавної хвилини мовчання на честь Героїв, які загинули за Україну. Участь у меморіальних заходах від Волиньради взяли голова Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, заступник керівника апарату Юрій Ройко.

У 585 день великої війни, десятий рік російської агресії, у свято захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці, у день територіальної оборони, українського козацтва та річницю заснування УПА, підтримуючи новітню національну традицію, міста і села Волині завмерли у хвилині мовчання на знак вшанування пам’яті про усіх, хто у різні часи віддав свої життя за державність та незалежність України.

На головну площу обласного центру, допам’ятного фотостенду вклонитися подвигу загиблих українських Героїв і подякувати тим, хто зараз боронить країну в окопах і тилу, на землі та у небі, прийшли родини полеглих воїнів, чинні військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, представники влади, духовенства та громадськості.

Присутні схилили голови в молитві та хвилині мовчання за полеглими, поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» та спільно виконали Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*