офіційний сайт

ХХ ФЕСТИВАЛЬ «СТРАВІНСЬКИЙ ТА УКРАЇНА» ВІДБУВСЯ НА ВОЛИНІ

У церемонії закриття ювілейного фестивалю взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Міжнародний музичний фестиваль «Стравінський та Україна» – єдиний фестиваль Волині, присвячений класичній музиці в усіх її жанрах та стилях. Популяризація творчості Ігоря Стравінського, дослідження його зв’язків із Україною, а також пропагування кращих зразків світової і української музичної класики, – такою є мета фестивалю. Доброю традицією кожного фестивалю є прем’єра творів Стравінського, які до цього часу в Україні не виконувались, або яких немає в аудіо записах.

Під час заключного шоу глядачі могли насолодитися концертною програмою Rock Organum. Цей колектив під керівництвом молодої диригентки Тетяни Драник сміливо експериментує, гармонійно синтезуючи рок і класику. Орган, фортепіано, саксофон та інструментальний ансамбль «Імпреза» – саме у такому поєднанні були виконані хіти із репертуару легендарних груп Rammstein, Pink Floyd, Eurythmics, Queen, співачки Тіни Тьорнер, а також популярна класика.

«Ігор Стравінський — всесвітньовідомий композитор, родина якого походить з Волині. В Устилузі, у його родинному маєтку створено єдиний музей, присвячений композитору. Ми пишаємося таким відомим волинянином і з задоволенням насолоджуємося його творчістю, – зазначив Григорій Пустовіт. – Родзинкою сьогоднішнього концертного шоу було поєднання органу та рок-мотивів. І це лишило неймовірні враження».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*