офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «ЗАРАЗ УСІ МИ – ОДНА РОДИНА»

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з громадською організацією «Елеос-Волинь» з гостинцями відвідали вимушених переселенців.

До одного з гуртожитків Луцького педагогічного коледжу голова обласної ради з благодійниками навідується не вперше. З початку повномасштабного вторгнення тут прийняли понад тисячу внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей. Зараз тут мешкають більше 60 осіб, третина з яких – діти, а ще – інваліди та літні люди.

«Сьогодні немає мешканців сходу чи заходу, своїх і чужих. Зараз ми усі – одна родина, тому маємо дбати один про одного. Кожен з вас не лише повноправний, але й особливий мешканець волинської громади. І ми намагаємося робити усе – від умов проживання до працевлаштування та соціального захисту дітей і дорослих, – щоб віддалік від рідних місць ви не почувалися ні самотніми, ні полишеними», – зазначив Григорій Недопад. Він також запевнив, що внутрішньо переміщені й надалі можуть розраховувати на всебічну підтримку з боку обласної ради.

Керівник освітнього закладу Петро Бойчук підтвердив, що для своїх нових пожильців вони створили максимально комфортні умови: обладнали пральню, кімнату одягу, належною побутовою технікою оснащені кухні. Про переселенців постійно піклується не лише викладацький колектив, а й студенти. Приміром, до навчального року Студентська рада коледжу усім діткам придбала рюкзаки та шкільне приладдя.

Вдруге за кілька місяців підтримати тутешніх мешканців виявила намір і громадська організація, заснована Православною церквою України, «Елеос-Волинь». Як розповіла теперішня її керівниця Наталя Райниш, «Елеос-Волинь» – це благодійно-волонтерська спільнота, яка має за мету соціальне служіння. Організація опікується як військовими, так і внутрішньо переміщеними особами, родинами і самотніми, дітьми і людьми з інвалідністю. До слова, активним членом цієї громадської організації є працівник виконавчого апарату Волиньради Станіслав Ольшевський.

Сьогодні «Елеос-Волинь» у співпраці із торговою мережею «Сільпо» передала внутрішньо переміщеним особам сертифікати на суму 1 200 гривень. На них упродовж року можна придбати будь які продукти, крім алкоголю та тютюну.

Вимушені переселенці висловили вдячність за відчутну допомогу та піклування.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*