офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ ВОЛОДИМИРСЬКУ ГРОМАДУ

Мета – реалізація освітньої реформи, зокрема профілізація системи старшої школи, а також гуманітарна підтримка медичної сфери.

Під час робочого візиту голова обласної ради відвідав Володимирський ліцей «Центр освіти». У подарунок школярам привіз волейбольні м’ячі та канцелярське приладдя. Найперше Григорій Недопад цікавився безпековими умови організації навчального процесу. Керівник освітньої установи Валентин Вірковський запевнив, що заклад цілком підготовлений до очної форми навчання. У ліцеї встановлено півдесятка генераторів різної потужності для безперебійної роботи теплового, насосного обладнання, а також кухні.

Облаштовано й укриття. Щоправда, зауважує директор, провадити у ньому повноцінний навчальний процес важко, оскільки для тривалого перебування учнів у сховищі потребується модернізація вентиляційної системи. «Крім реконструкції вентиляції ми запланували також дещо переобладнати і саме укриття, аби була можливість подвійного його використання. Хочемо створити тут кабінет безпеки, а також електронний тир. Уже й виготовили проєктно-кошторисну документацію, вартість робіт складе 350 тисяч гривень», – зазначив Валентин Вірковський. Голова обласної ради зауважив, що питання організації безпечного освітнього середовища є одним з пріоритетів у воєнних умовах, тому пообіцяв фінансову підтримку з обласного бюджету на дообладнання укриття.

Інше важливе питання – послідовність дій у створенні на базі Володимирського Центру освіти спортивного ліцею. Рішення про це, з урахуванням перспективи запровадження в системі освіти профільної школи, прийняла Волиньрада. Участь в обговоренні взяли також депутати обласної ради Валентин Кошельник, Ярослав Матвійчук, Андрій Бокоч та міський голова Ігор Пальонка.

Учасники зустрічі визначилися із загальними принципами реорганізації, а от деталізацію процесу Григорій Недопад доручив опрацювати трьом профільним депутатським комісіям – освітній, бюджетній, майновій із залученням фахівців управлінь освіти ОВА та Володимирської міськради. Фінальне рішення прийматиметься на підставі спільних висновків та погоджень.

З гуманітарною підтримкою Григорій Недопад також відвідав Володимирське територіально-медичне об’єднання. Разом із співзасновниками благодійного фонду «ТурботаPRO» Андрієм Ковальчуком та Луїзою Кірімовою він передав для потреб лікувальної установи медикаменти, хірургічні інструменти та пристосування, а також портативні дефібрилятори, інвалідні візки, мультифункціональні ноші та антисептичні розчини.

Медики подякували за підтримку, бо, стверджують, кількість пацієнтів суттєво зросла, а отже й потреби. Своєю чергою один із засновників благодійного фонду Андрій Ковальчук висловив вдячність за співпрацю і голові обласної ради. «За сприяння Григорія Вікторовича нам стало логістично значно легше доправляти гуманітарні вантажі з-за кордону, а ще розподіляти допомогу максимально ефективно», – зазначив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*