офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ ФЕДЕРАЦІЇ ВОЛЕЙБОЛУ

Під час засідання узгодили графік проведення спортивних заходів до кінця року та формування календарного плану на 2024 рік.

«На Волині ведеться системна і безперервна робота з популяризації спорту. Якщо говорити зокрема про волейбол, то у пріоритеті – волейбол серед дітей. До кінця 2023-го року плануємо провести низку змагань, до яких хочемо долучити максимальну кількість школярів», – зазначив очільник федерації волейболу Волині Григорій Недопад.

Під час обговорення члени виконкому також вирішили провести три всеукраїнських турніри: серед дівчат (у містах Ковель і Рожище), серед юнаків (у Нововолинську), окрім того чемпіонат області серед юнаків та дівчат, а також обласні змагання федерації волейболу «Кубок нескорених».

За пропозицією Григорія Недопада запланували і конференцію федерації волейболу, на яку будуть запрошені представників спортивної спільноти територіальних громад області. В такому широкому колі збираються обговорити календарний план заходів на 2024 рік. Це, на думку очільника Федерації волейболу, дозволить залучити до проведення змагань усі територіальні громади та більшу кількість юних спортсменів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*