офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ВЧЕНОЇ РАДИ АРТІП

Голова Волиньради, який віднедавна є доцентом кафедри права та економіко-фінансової безпеки Академії рекреаційних технологій і права, взяв участь у черговому засідання вченої ради цього закладу вищої освіти.

На зібранні заслуховувалося декілька важливих питань. Так, вчена рада Академії підтримала клопотання до Міносвіти про присвоєння вченого звання професора кафедри права та економіко-фінансової безпеки доценту, доктору юридичних наук Олександру Стасюку, а також звання доцента кафедри фізичної терапії – кандидату біологічних наук Ользі Павлович.

Окрім того, члени вченої ради затвердили ряд змін до статуту вишу, обумовлених оновленням законодавства, а також обговорили результати вступної кампанії на 2023/2024 навчальний рік. Як повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Олександра Парійчук, цьогорічна вступна кампанія була досить складною, у зв’язку із запровадженням МОН цифровізації процесу. «Вступ за новими правилами став випробуванням для приймальної комісії та абітурієнтів. На жаль, частина вступників не зорієнтувалася у новій процедурі, не всі мають навики роботи з електронними документообігом», – зауважила вона.

За словами Олександри Парійчук, усі конкурсні пропозиції у кількості ліцензійних місць заповнені у повному обсязі. Найбільшою популярністю користувалися спеціальності право, фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Проте найзатребуванішою стала спеціальність “Фізична терапія, ерготерапія”.

Григорій Недопад додав, що в сучасних умовах неабиякої актуальності набувають усі види реабілітації. «Стоїть завдання створення багаторівневої системи відновлення для наших захисників, не варто забувати й про родини тих, хто служить, не повернувся з поля бою, перебуває у полоні чи вважається зниклим безвісті. Крім спеціалізованих стаціонарних реабілітаційних відділень дуже важливо надавати такі послуги й амбулаторно за місцем проживання воїнів та їх родин. Для цього усі сімейні лікарі мають пройти спеціальне навчання. Поки в області такий курс опанували лише 30% з них. Тому варто поширити інформацію про те, що у нас в регіоні є факультети, які можуть забезпечити потрібну перепідготовку», – зауважив очільник Волиньради.

Для членів вченої ради також було проведено тренінг «Ментальне здоров’я: стрес та його наслідки», обговорили й черговий збір для допомоги ЗСУ.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*