офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗДНОМУ ЗАСІДАННІ АСОЦІАЦІЇ ОЛІМПІЙЦІВ УКРАЇНИ

Форум Асоціації олімпійців України проходить у Львові за участі Міністра молоді та спорту України, президента НОК України Вадима Гутцайта та спортсменів-олімпійців з усієї країни. Доєднався до заходу голова Волиньради, очільник відділення Національного олімпійського комітету України у Волинський області Григорій Недопад.

Він зазначив, що з початком повномасштабного вторгнення усі сконцентрувалися на тому, аби допомагати фронту та постраждалим внаслідок війни, проте паралельно почали відновлювати звичну роботу в галузі спорту, соціальній та культурній сферах. «Підтримка наших захисників це не тільки те, що ми передаємо на фронт, а й те, як ми налагоджуємо життя в тилу – як розвиваємо медицину, соціальний захист, дбаємо за дітей, – зазначив Григорій Недопад. – Ми на Волині продовжуємо втілювати свої задуми і плани, розвиваючи в тому числі і спортивну сферу. На базі Володимирського центру освіти ми створили перший в області спортивний ліцей і я маю велику надію, що з 1-го вересня уже почнеться набір на навчання обдарованих спортсменів. Ми маємо надію, що на нашому мальовничому озері Світязь добудується спортивний комплекс ВНУ ім. Лесі Українки який стане потужною базою для проведення зборів наших спортсменів». Голова Волиньради також висловив сподівання, що в області у перспективі зможуть реалізувати ще один амбітний проєкт – створення у Шацькій територіальній громаді Олімпійського центру, який прийматиме спортсменів на збори та тренування.

Також під час засідання найкращі спортсмени-олімпійці з усієї України підписали звернення до міжнародної олімпійської спільноти про недопуск спортсменів з росії та білорусі до усіх міжнародних змагань, зокрема Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*