офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНГРЕСІ ТРИМОР’Я

Інтереси Волині на ІІІ об’єднавчому Конгресі місцевого самоврядування Мережі регіонів Трьох морів, який відбувся у польському Любліні, також представляли очільник Шацької територіальної громади Сергій Карпук, ректорка Луцького національного технічного університету Ірина Вахович та перша проректорка ЛНТУ Надія Ковальчук.

Ініціатива Трьох морів або Тримор’я – це міжнародна економічно-політична платформа співпраці, яка об’єднує 12 країн Європейського Союзу, розташованих поблизу Балтійського, Чорного й Адріатичного морів. Україна є партнером-учасником Тримор’я.

Учасників об’єднавчого форуму особисто привітав Президент Польщі Анджей Дуда. Він вкотре запевнив, що Україна і її народ і надалі отримуватимуть усебічну підтримку.

Під час тематичних дискусій представники України та країн ЄС визначилися із перспективами розвитку Мережі Тримор’я шляхом поглиблення співпраці за п’ятьма напрямками: економічна співпраця, інфраструктура, цифровізація, охорона довкілля, наука та освіта.

«Волинь має потужний потенціал для розвитку, бо ми – регіон з високими позиціями на агроринку та зручною і розгалуженою транспортною інфраструктурою, в тому числі і на кордоні з ЄС. Нам є що запропонувати практично по кожному з визначених перспективних напрямків. Участь у Конгресі місцевого самоврядування Мережі регіонів Трьох морів – це сигнал усім країнам-учасникам про те, що ми хочемо співпрацювати з європейськими партнерами, готові вчитися та залучати новий досвід», – підсумував очікування від участі у форумі Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*