офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: « НЕПОРУШНІСТЬ КОРДОНІВ – ГОЛОВНЕ»

Для потреб бійців волинської Нацгвардії голова обласної ради Григорій Недопад разом із депутаткою Ольгою Омелько та співзасновниками фонду «Турбота Pro» передали необхідну техніку.

Зокрема 2 квадрокоптери, а також прилад нічного бачення та тепловізор для українських військових спорядив Ян Вєсьолек – очільник Сілезького регіонального Товариства друзів дітей, з яким в обласної ради підписаний договір про партнерство.

Зазначимо, що тепловізор – уже в бійців, які боронять Авдіївський напрямок.

Ще один потужний квадрокоптер привезли з-за кордону волонтери фонду «Турбота Pro».

Як розповів командир волинських нацгвардійців Василь Гуртовський, дрони використовуватимуть для патрулювання і охорони українсько-білоруського кордону та для навчань бійців, адже ці пташечки не мають такого високого захисту, який потрібен для роботи на передовій.

«Ми вдячні волонтерам фонду «Турбота Pro» та польським друзям за постійну підтримку волинських військових. Нам потрібні «очі», які допомагають краще відслідковувати ворога, тримати оборону та берегти непорушність наших кордонів. І ця техніка нашим нацгвардійцям допоможе виконувати ці завдання», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*