офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «БІАТЛОН НА ВОЛИНІ ПОТРІБНО РОЗВИВАТИ»

Голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад нагородив відзнаками провідних волинських біатлоністів та їх тренерів. Зустріч зі спортсменами відбулась за участі керівника профільного управління ОВА Олександра Хвіщука та депутата облради, начальника регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктора Галана-Влащука.

Так, за здобуту бронзову медаль на цьогорічному Чемпіонаті світу з біатлону подякою голови обласної ради нагороджено члена юнацької збірної команди України та чемпіона України серед юніорів Михайла Хміля. За підготовку бронзового призера подяку обласної ради також отримав його тренер Роман Андрійчук. Подяку облвійськадміністрації вручили і Анатолію Бартощуку – засновнику та власнику приватного підприємства «ВОЛИНЬАГРОТЕХ», який із 2020 року є постійним спонсором Михайла Хміля.

Окрім того, відзначили також срібну призеру Кубка світу з біатлону Богдану Конашук. Вона двічі була учасницею Паралімпійських ігор, багаторазова переможниця у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, чемпіонка України та багаторазова призерка чемпіонатів світу з лижних перегонів та біатлону. Нагородили і її тренера Миколу Білеру, а також голову Федерації біатлону Волині Миколу Поліщука.

У ході зустрічі спільно обговорили й проблемні питання розвитку біатлону в області. «Це хоч і не типовий для нашого регіону вид спорту, але біатлон на Волині потрібно розвивати. – вважає голова облради Григорій Недопад. – Ми розглядаємо варіанти розташування лижноролевої траси на пересічній місцевості у Луцьку або на території Луцького району, однак на жаль війна загальмувала цей процес. Між тим, Чернігівська та Рівненська області, попри все у новому бюджетному році заклали кошти на розвиток біатлону. Тому ми за їх прикладом будемо шукати можливості розвитку цього виду спорту в нашому регіоні».

Він також анонсував зустріч із очільником федерації біатлону України Іваном Крульком вже найближчими днями. «Я мав із ним телефонну розмову, невдовзі ми плануємо підписати протокол намірів щодо розвитку біатлону на Волині. Маємо тренерів, спортсменів, хороші результати і бажання, тож зобов’язані відшукати джерела фінансування», – резюмував Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*