офіційний сайт

ГРА В СУПЕРЛІЗІ ТА ПЛАНИ: ПІДСУМУВАЛИ БАСКЕТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

В обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулась підсумкова прес-конференція БК «Старий Луцьк-Університет». У ній взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад.

Для волинської баскетбольної команди цей сезон був непростим, але й особливим, адже БК «Старий Луцьк-Університет» вперше грав у Суперлізі.

«Спортивний сезон 2022-го року був важким, бо на першому плані була війна. Проте ми зрозуміли, що спорт попри все потрібно підтримувати, а молодь заохочувати до занять і зробили усе можливе, аби хоча б частина наших спортивних планів втілилася в життя. Ми пишаємося тим, що наші баскетболісти цього року грали в суперлізі і здобули для Волині перемоги, – зауважив Григорій Недопад. – Нині ми уже почали працювати над тим, аби підтримати баскетбольну команду і провести наступний спортивний сезон. Їхні перемоги надихають нас».

Капітан баскетбольної команди Володимир Коцько зауважив, що через війну клуб покинули ключові гравці, і довелося формувати команду заново. Та попри відсутність досвіду новобранці викладались на повну.

Депутат обласної ради, голова піклувальної ради баскетбольного клубу Андрій Бокоч наголосив: команда не помилилася, що вибрала шлях до Суперліги.

«Перший сезон був непоганий. Тому вже потрібно готуватись до наступного, ставити завдання, шукати додаткові ресурси для команди. І я хочу подякувати хлопцям, які билися з усіх сил. Я впевнений, що наступний сезон буде успішнішим, і ви покажете свої сили», – переконаний депутат.

Кращі спортсмени мають навчатися в кращому вузі Волині, – підкреслив ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось. Він пообіцяв усіляку підтримку баскетболістам і в частині навчання, і в частині проведення тренувань.

«Ми будемо запрошувати кращих гравців в аспірантуру університету, аби ви могли займатися спортом та підвищувати свій науковий рівень. Також облаштуємо місця для тренувань і працюватимемо над розвитком студентської команди», – наголосив ректор.

В міжсезоння діяльність баскетбольного клубу не припиниться – тут планують організувати аматорські змагання з баскетболу та дитячі турніри.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*