офіційний сайт

«ГОРДІСТЬ ВОЛИНІ»: НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ КОНКУРСІВ

Урочисту академію переможців інтелектуальних конкурсів 2022-2023 навчального року організовано Малою академією наук, аби відзначити кращих своїх вихованців та їх наставників.

Почесними гостями свята стали заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт, народна депутатка України, голова піклувальної ради волинського осередку МАН Ірина Констанкевич, депутатка облради, очільниця Центру позашкільної освіти Оксана Філіпчук, начальниця управління освіти і науки ОВА Наталія Матвіюк, голова благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, а також представники найбільших вишів Волині. За посередництвом відеозв’язку учасників заходу привітали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

Від імені голови обласної ради Григорія Недопада та депутатів волинського парламенту вітальні слова талановитій молоді адресував Григорій Пустовіт. «Ми пишаємося вами, адже ви найкращі, ви не боїтеся йти попереду інших. Кожна дитина обдарована і талановита, тому завдання батьків та вчителів виявити і розвинути у ній ці здібності. Переможці і призери, яких ми сьогодні нагороджуємо, уже перебувають на шляху наукового пошуку і досягають прекрасних результатів. Вони демонструють чудові результати не лише на змаганнях всеукраїнського, а й міжнародного рівня і тим самим прославляють свій край, свою країну і свою націю у світі. Ви є нашою гордістю, нашим майбутнім та прикладом для наслідування. Тому не зупиняйтесь на досягнутому, вдосконалюйтесь і тим самим популяризуйте престиж навчання у Малій академії наук», – підкреслив він.

Григорій Пустовіт спільно із депутаткою облради Оксаною Філіпчук нагородили переможців першої національної Олімпіада Геніїв, яка слугує відбірковим майданчиком для українських старшокласників до участі у GENIUS Olympiad Global – найпрестижнішого конкурсу учнівських проєктів екологічного спрямування у всьому світі. «Цьогоріч наші юні волиняни вибороли 37 найвищих нагород цього престижного конкурсу: троє – золото, десятеро – срібло та семеро -бронзу, а сімнадцять наших учнів отримали спеціальну відзнаку GENIUS Olympiad Ukraine 2023. Як результат – Волинська обласна Мала академія наук визнана одним із найкращих регіональних центрів в Україні (ІІ місце) GENIUS Olympiad Ukraine 2023, а Волинь – у п’ятірці найкращих регіональних мереж GENIUS Olympiad Ukraine 2023», – наголосила директорка обласного осередку МАН Тетяна Михалюк.

Понад 70 переможців та призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів були нагороджені дипломами «Гордість Волині-2023» та подарунками, а їх наставники отримали подяки профільних міністерства та управління ОВА. Тріумфаторам престижних міжнародних інтелектуальних конкурсів Благодійний Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» також презентував путівки на відпочинок у дитячому таборі «Артек-Буковель».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*